суббота, 6 апреля 2013 г.

КОНСПЕКТ УРОКУ З ІНФОРМАТИКИ У 2 КЛАСІ


Тема уроку. Техніка безпеки під час роботи з комп’ютером і правила поведінки в комп’ютерному класі

Мета уроку.
 Вивчити правила з техніки безпеки на уроці; ознайомити учнів з можливостями комп’ютера ; розвивати увагу , пам'ять , логічне мислення ; виховувати дбайливе ставлення до устаткування кабінету.

Тип уроку. Засвоєння нових знань
 

Форма організації навчальної діяльності.
 Фронтальна, індивідуальна.

Методи. Словесні, пояснювальні, пошукові, практична робота.

Хід уроку

  • Організація класу
Організація роботи класу: привітання, перевірка присутніх, підготовка робочих місць.

  • Вивчення нового матеріалу

У КОМП'ЮТЕРНОМУ КЛАСІ

Любий друже! Ти прийшов до комп'ютерного класу, в якому учні вчаться працювати з комп'ютером.

Але перш ніж сісти за комп'ютер, слід запам'ятати правила безпечної роботи та поведінки в комп'ютерному класі.

Не розпочинай роботу за комп'ютером без дозволу вчителя.

Сядь правильно: спина рівна, лікті
  на столі, ноги  на підлозі.

Сидіти за комп'ютером треба так, щоб відстань від очей до екрана монітора була не менше
 50 см.

При роботі за комп'ютером руки мають бути чистими і сухими.

Не торкайся шнурів, тумблерів, розеток, роз'ємів, а також кнопок і клавіш, з якими тебе не ознайомив учитель.


  • Завдання для розумників і розумниць
1. Тут заховалася цифра 9. Знайди хоча б 15 схованок. 

    
     
2.  У Смарагдовому місті живуть Страшило, Сміливий Лев і Залізний Дроворуб. Усі вони різного віку. Хто з друзів найстарший, якщо Лев не старший, а Дроворуб не молодший за Страшила? 
  • Фізкультхвилинка
Всі ми, дітоньки, стомились, 
Бо на славу потрудились.
А щоб краще нам навчатись, 
Треба сили набиратись, 
Часу гаяти не варто, 
Руки покладем на парти
Сонце, діти, вже високо, 
Всі вдихаємо глибоко. 
Руки дружно опускаєм 
І глибоко видихаєм, 
інші вправи для дітей: 
Руки ставим до плечей, 
Руки вгору почергово, 
Вправи зробимо чудово. 
Чітко руки підіймаєм, 
Пальці вгору розпускаєм
  • Релаксація
  • Витягти праву руку вперед. Стежити очима, не повертаючи голови, за повільним рухом вказів­ного пальця витягнутої руки вліво і вправо, вгору і вниз. Повторити 4-5 разів.
  • Швидко поморгати, заплющити очі і посидіти спокійно, повільно рахуючи до 5.
Повторити 5 разів.

  • Узагальнення знань учнів. Підсумок уроку.
  • Що вам сподобалися сьогодні на уроці?
  • Чим корисний комп'ютер?
  • Як використовують інженери?
  • Які ще приклади використання комп'ютерів ви можете навести?
  • Домашнє завдання.
Подумати над питанням «Де використовується комп’ютер?»


Комментариев нет:

Отправить комментарий